Cloud

O Nas

Img

Tworzymy miejce przyjazne dzieciom

Przedszkole inne
niż wszystkie

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pełna pasji i zaangażowania zapewnia dzieciom troskliwą opiekę. Nauczyciele tworzą atmosferę sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi, zachęcają do poznawania Świata. Inspirują do twórczej zabawy. Przekazują wartości między innymi takie jak:  szacunek, życzliwość, przyjaźń, kreatywność, pewność siebie, akceptacja, pogoda ducha, dobra zabawa..

Poznaj naszee cele

Nasza wizja i misja

 • Nasza Misja

  Rozwój poprzez twórczą stymulację Naszym priorytetem, obok zapewnienia dzieciom opieki oraz bezpieczeństwa, jest pobudzanie i wspieranie twórczej aktywności naszych Wychowanków poprzez odkrywanie i eksperymentowanie. Uwzględniając predyspozycje, upodobania i wiek dzieci, stwarzamy warunki dla indywidualnego i wszechstronnego rozwoju edukacyjnego, emocjonalnego i artystycznego. Zaszczepiamy ducha współpracy, a także wspieramy krytyczne myślenie. Zachęcamy do działania i poszukiwania własnych, różnorodnych rozwiązań.

 • Nasza wizja

  W naszym przedszkolu ze wsparciem wykwalifikowanej, kompetentnej, zaangażowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej chcemy każdego dnia odkrywać przed naszymi Podopiecznymi nowe możliwości – twórcze i edukacyjne. Pragniemy, by nasi Wychowankowie nie tylko zdobywali wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną na kolejnych etapach edukacji przedszkolnej, lecz także rozwijali swój potencjał kreatywny i zdolności, by stawać się myślącymi samodzielnie, odważnymi, ciekawymi świata MAŁYMI WIELKIMI LUDŹMI.

 • Nasz cel

  Kształtowanie postaw społecznych Przedszkole Be Happy uczy dzieci samodzielności i podejmowania inicjatyw. Kształcimy naszych Podopiecznych w zakresie umiejętności współdziałania i rozwiązywania problemów indywidualnych oraz tych wynikających z funkcjonowania w grupie. Nasi Wychowankowie poznają właściwe postawy moralne, uczą się zasad dobrego wychowania, poznają świat z różnych punktów widzenia. Mówimy im o szacunku do drugiego człowieka, poszanowaniu praw zwierząt i o ekologicznych zachowaniach.

Przedszkole pełne nowych wyzwań

Zobacz co jest dla Nas ważne

Wiemy, że dzieci mają różne, często ponadprzeciętne zdolności, które należy odkryć na jak najwcześniejszym etapie i pokierować nimi odpowiednio, bez wywierania presji. Najpierw wnikliwie przyglądamy się naszym Podopiecznym, a następnie pokazujemy im różne formy kreatywności, dajemy narzędzia, podsuwamy pomysły na ich zastosowanie, zachęcamy do odnalezienia takiego zajęcia, które sprawia im największą radość. Dajemy dzieciom dostęp do wielu form artystycznych stymulujących potencjał twórczy.

 1. Twórcze możliwości

  Na nasze doświadczenie składa się wieloletnia praca z dziećmi. Istniejemy od 2014roku. Stawiamy na rozwój myślenia kreatywnego i twórczego działania, pozwalający dzieciom odkryć w sobie zamiłowania, które w przyszłości mogą przerodzić się w piękne pasje. Mały człowiek w naszym przedszkolu ma szansę samodzielnie coś stworzyć. Dzięki przygodzie z różnymi dziedzinami przekona się, co naprawdę lubi.

 2. Bogata oferta zajęć

  W ramach naszej oferty realizujemy znacznie więcej niż podstawę programową. Zgodnie z ideą rozwoju twórczych możliwości prowadzimy z naszymi Maluchami szereg zajęć artystycznych i edukacyjnych o charakterze warsztatowym – plastycznych, muzycznych, tanecznych, językowych. Nasze dzieciaczki pod opieką profesjonalnych instruktorów – nauczycieli i artystów - uczą się przez zabawę i angażują w różnego typu zadania i wyzwania.

 3. Niewielkie grupy

  W naszym przedszkolu każdego z naszych Podopiecznych chcemy poznać jak najlepiej, by z każdym z osobna nawiązać porozumienie i dać mu poczucie bezpieczeństwa. Zgodnie z tym założeniem tworzymy niewielkie grupy dzieci. W tak niedużym gronie dzieci mają szansę zachować poczucie indywidualności oraz jednocześnie dość szybko dobrze poznać rówieśników i nawiązać z nimi przyjazne relacje.

 4. Znakomita lokalizacja

  Przedszkole Be Happy to nowoczesna placówka przedszkolna zlokalizowana niedaleko centrum Kutna, położona w zacisznym otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta. Do przedszkola z łatwością można się dostać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Spacer z pobliskiego przystanku autobusowego zajmuje około 2 minut.